آموزش World Of Warcraft

آموزش شغل Mining

 

Mining یکی از قدرتمندترین شغل ها برای گلد در اوردنه ، حتی وقتی که دارین از 1 تا 450 آپ میکنین و میتونه بهتون کمک کنه که مقادیر خوبی به گلدتون اضافه کنه، در مقایسه با دیگر شغل هایی که مواد اولیه میدن (اسکینینگ و هربالیسم) آپ کردن Mining یکم طول میکشه، ولی در هر صورت شغلیه که باش میتونین گلد خوبی رو دربیارین.

اگه شما این شفل رو همزمان با Engineering بگیرین، توی لول 80 شما میتونین خیلی خوب و سریع گلد دربیارین. در اینصورت همزمان با اینکه قدرت Auction house دست شماست، این سریع ترین راه گلد دراوردنه ،این راهنما به شما نشون میده که چه طور و کجا شما یه معدنچی خوب بشین.

  • این شما خیلی کمک میکنه اگه بدونین هر Vein کجا اسپاون میشه، پس من به شما یه Addon خوب رو معرفی میکنم که Gatherer هست : پسورد فایل : www.3x3x5.ir

 

  • قبل اینکه ما شروع کنیم، یه اینچنت خیلی مهم هست که اون توی سرعت داشتن بهتون کمک میکنه:

Enchant Gloves Advanced Mining کمک میکنه که پیغام های Failed Attempt کمتر بشه و کار دیگه ای که میکنه اینه که باعث میشه شما کمتر به قسمت هایی برسین که مجبور باشین از Vein هایی که سبز شدن، یا چیز هایی که توی لیست Mining خودتون سبز شدن استفاده کنین و این کمک میکنه که مقطع های مختلف متن ما رو به هم وصل کنین.

 

 

 

 

  • نکته : در این پست به صورت خلاصه مناطق و جاهای دراپ و پیدا کردن مت های لازم برای این شغل نوشته شده اما ما برای شما به صورت اختصاصی و کامل همراه با تصویر و نقطه گذاری دقیق و کامل ، جاهایی که هر mat این شغل پیدا میشه رو آماده کردیم که در زیر روی هر لینک کلیک کنید به صفحه راهنمای فارم مت مورد نظر شغل Mining میرید که میتونید به صورت دقیق مناطقی که این مت ها پیدا میشه رو ببینید.

 

 

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

1-65 : Copper Ore

مناطق: همه مناطق استارت اولیه که هر کاراکتری که میسازین اونجا میاد و جایی که من ترجیح میدم: Dun Morogh برای الاینس، Durotar برای هورد.

شما نیاز نیست که همه 65 تا لول رو فارم کنین، بعد این که 30-40 تا جمع کردین، برین دم Forge و بقیه اش رو درست کنین.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

66-125 : Copper OreTin OreSilver Ore

این قسمت به شدت سخته پیدا کردن Tin Ore خیلی اذیت میکنه بهترین منطقه برای اون Thousand Needles هست.

  • مختصات دقیق Tin Vein که سنگ Tin Ore از اون دراپ میشه

 

و اگه شما هورد باشین قطعا برای لول آپ باید اونجا برین، اگه شما جزو الاینس هستین و دسترسی خوبی به اونجا دارین، و درعین حال میخواین که به اونجا برین، خب پس بهترین کار همینه اما اگه نمیتونین راحت به اونجا برسین، باید بین چند تا منطقه بچرخین.

من خودم شخصا تو مناطق Lakeshire ، Loch Modan و Southern Wetlands میچرخم یه غار با یه مشت عنکبوت اونجاس توی اون غار یه Ore مخصوص اسپاون میشه که برای اسکیل اپ اون هم خوبه.

وقتی که شما به 75 رسیدین، میتونین Silver Ore ها رو بخرین که ذوبشون کنین تا لول آپ شین شما میتونین تا 125 به همین کار ادامه بدین.

توی خیلی از سرورها Silver Ore با Silver bar یه قیمت رو داره، پس شما میتونین خامشو بخرین، ذوبش کنین و دوباره بفروشینش.

طبق این روش شما چیزی غیراز پول Ah رو نمیدین (البته توی سرور ها مقادیر فرق داره، اول قیمتا رو چک کنین بعدا اینکار رو انجام بدین)

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

75-125: سریع ترین راه ذوب کردن نقره اس اگه گلد کافی ندارین که نقره بخرین، یا نمیخواین که گلد بدین، همون فارم کردن قلع Tin و مس Copper رو ادامه بدین که اونا رو ذوبشون کنین، بعدا باهاشون برنز بسازین.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

Learn Expert Mining at 125

125-175: Iron Ore

مناطق: Badlands – Arathi Highlands – Hillsbrad Foothills – Thousand Needles  خوشبختانه خیلی پیدا میشه و این به سرعت دادن به کار کمک میکنه من بین اون مناطق که گفتم میچرخم (البته غیر از Thousand Needles)

هنگامی که 155 شدین، قابلیت ذوب کردن طلا هم بهتون اضافه میشه، که میتونین همون کاری که با نقره کردین رو برای طلا هم انجام بدین.

شما میتونین فارم کنین یا ذوبش کنین که توی لول اپ کردن بهتون کمک میکنه از لول 155 تا 175 تقریبا 30-40 تا Gold Ore نیاز دارین که کمکتون کنه.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

175-230: Mithril Ore

مناطق: Badlands – Arathi Highlands – The Hinterlands – Tanaris فرقی نداره که من با کدوم کاراکترم باشم،چه هورد چه الاینس، من هنوز هم دوستدارم بین Badlands – Arathi Highlands و اگه نیاز شد The Hinterlands بچرخم.

درسته که میتریل خیلی زیاد اسپاون میشه، اما برای افرادی که گلد میخوان مهمه و توسط اونا فارم میشه، بنابراین ممکنه یکم با بعضی از Vein های خالی از Ore یا کلا نبودن Vein مواجه بشین (تجربه من توی سه ریلم مختلف هست) فقط بچرخین.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

230-300: Truesilver OreMithril Ore

 

توی لول 230 شما میتونین Silver Ore رو به Silver Bar تبدیل کنین (البته باید Learn بشه) مثل Silver و Gold شمل میتونین با خریدن Ore هاش از توی Ah و تبدیلشون به شمش شروع به آپ کردن کنین حتما یادتون باشه که رنک بعدی ماینینگ رو از ترینر ترین کنین که توی لولتون گیر نکنین.

اینجا بهترین حالتیه که اون انچنتی که به شما گفتم به دردتون میخوره شما میتونین با تبدیل کردن Truesilver Ore به شمش تا لول 245 (یا فارم کردن میتریل به همون صورت قبلی) برسین

بعد لول 245 شما میتونین فارم کردن Thorium Ore رو شروع کنین ، این مال اینه که اون +5 رو با اون انچنت داشته باشین اگه ندارین تا 250 به همون میتریل ادامه بدین.

مناطقی که میتونین توش توریوم فارم کنین Burning Steppes و Searing Gorge هستش ، وقتی که به 250 رسیدین شما میتونین بین فارم کردن Thorium Ore ها یا تبدیل مواد خام توریوم به شمش هاشون انتخاب کنین و ادامه بدین.

شما باید تا 270 یا 275 (بستگی به انچنت داره) این کار رو ادامه بدین.

وقتی که به 275 رسیدین شما بالاخره میتونین فارم کردن Rich Thorium Vein رو شروع کنین کماکان همون Burning Steppes و Searing Gorge و Plagueland های شرقی و غربی رو توصیه میکنم.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

300-325: Fel Iron Ore

برید به سمت اوت لند و رنک بعدی Mining رو ترین کنین توی Hellfire Peninsula برید و شما میبایست سنگ Fel Iron Deposit رو پیدا کنید که Fel Iron Ore از این سنگ استخراج میشه.

  • چیزی که نیاز دارین: Fel Iron Ore مناطق: Hellfire Peninsula

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

325-350: Adamantite Ore

مناطق: Nagrand شما باید به سمت ناگراند برید و اونجا میتونین ادامانتیت رو گیر بیارین توی ناگراند 2 تا غار هست که مال اوگر ها هست توی جفتشون منبع خیلی زیادی از ادامانتیت وجودد اره ، اما در هر صورت اگه سرور شلوغی داشته باشین، شاید به مشکل بر بخورین.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

350-400: Cobalt Ore

اول مطمئن بشین که شما Grand Master رو ترین کرده باشین و بعد توی منطقه Borean Tundra میتونین به فارم مشغول بشین، اسپاون پوینت های کمی داره اما تا حدی سرعت ری-اسپاون زیاده ، در هر صورت من خودم منطقه Zul’Darak رو همیشه انتخاب میکنم که خلوت تره. اما دوستام از Borean استفاده میکنن.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

400-450 : Saronite OreTitanium Ore

 

این آخرین منطقه برای رفتنتون هست دو تا منطقه هستن که برای سارونیت عالین ، اول Sholazar Basin هست و دوم IceCrown دوستان من حتی Storm Peaks هم میرن، اما اون منطقه جزئ مناطق فارم هست.

برای دراپ Titanium Ore میتونید در همین مناطق بالا نظیر Icecrown و Sholazar Basin و The Storm Peaks فارم کنید و برای لول آپ به دردتون نمیخوره توی این مرحله یکم اذیت میشین چون افراد فارمر سراغ این Ore میان و مقادیر زیادی رو برداشت میکنن.

بنابراین یکم حوصله تون توی این بخش سر میره ولی در هر صورت لذت بخشه چون آخرین قسمتشه.

 

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید