آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

آموزش dungeon

آموزش dungeon

با شما هستیم با یکی دیگر از اموزش های world of warcraft 

dungeon يكي از مهم ترين قطب هلي بازي wow مي باشد از آن جهت كه هم براي levelup و هم براي بدست اوردن item به آن احتياج داريد كه در زير به اموزش اين مطلب مي پردازيمقبل از هر چيز به توضيحي مختصر مي پردازيم :

dungeon در لغت به معنا (سياه چاله) ميباشد . اما در اين بازي مانند ins boss مي باشد كه در آن 5 تا ۱۰ character با حرفه هاي مختلف شركت مي كنند مانند :

1- tank : در اين حرفه character كه در بين 5 character شركت كننده HP بيشتري دارد به عنوان tank انتخاب مي شود .( البته قبل از ورود به dungeon بايد حرفه مورد نظر و مناسب خودتون را انتخاب كنيد .) و جلوتر از همه character ها حركت مي كند و attack خور unit ها و boss اصلي مي شود.

2- healer : در اين حرفه character كه قابليت heal دادن به character هاي ديگر را دارد انتخاب مي شود كه وظيفه او heal دادن به tank مي باشد

3-dps : در اين حرفه character كه attacker مي باشد انتخاب مي شود مانند ( warrior -paladin -hunter و …….) و وظيفه او attack دادن به unit و boss مي باشددر اينجا به دليل هاي رفتن به dungeon مي پردازيم :1. level up : اين مورد در سرور هايی با experiance rate پايين مي باشد . زيرا در اين سرور ها experiance كه از كشتن unit بدست مي اوريد بسيار كم است ولي در dungeon مي توانيد experiance زيادي بدست اوريد .

 

2. Item : وقتي به dungeon مي رويد با كشتن boss به هر player يك جايزه داده مي شود كه اين جايزه در داخل يك bag قرار گرفته است كه با باز كردن آن bag مي توانيد از item داخل آن استفاده كنيد و نا گفته نماند كه وقتي boss كشته شود يك يا چند item را drop مي كنند كه بايد شما به سرعت آن item را need كنيد تا به شما برسد البته اگر item به درد character شما مي خورد آن را need بزنيد در غير اين صورت از need زدن آن جدا خود داري كنيد حال به آموزش رفتن به dungeon مي پردازيم :dungeon بيشتر در سرور هايي موجود است كه آن سرور ها free يا fun نباشند .

زيرا در اين سرور ها براي level up كردن يا بدست اوردن item بهترين روش unit كشتن و انجام quest است .وقتي character شما به level 15 رسيد شما مجاز به رفتن dungeon هستيد . حال بر روي صفحه كليد ( i ) را فشار دهيد . سپس صفحه ثبت نام dungeon را مشاهده خواهيد كردحال در بالا صفحه بايد مهارت character خود را انتخاب كنيد .

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/11/Screenshot_2020-05-04-Dungeon-Finder.png

 

كه اشكال به صورت زير است1. عكس مثبت : healer2. عكس شمشير : dps3. عكس سپر : tankكه شما با توجه به توانايي character خود يكي را انتخاب مي كنيد سپس به روي گزينه find group كليك ميكنيد حال اگر به كنار mini map خود دقت كنيد عكس يك چشم در حال باز و بسته شدن را مي بينيد كه اين نشانگر آن است كه شما در صف انتظار هستيد پس از اين كه نوبت شما رسيد يك پيغام مبني بر آن كه ايا شما مايل به رفتن به dungeon هستيد يا نه ؟ دريافت ميكنيد كه شما با yes زدن وارد dungoen مي شويد . حال ديگر player ها را مي بينيد.

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/11/dims.jpg

 

پس از چند وقت گروه شروع به حركت ميكند و وقتي به اولين unit يا elite كه رسيديد با انجام وظيفه خود گروه را ياري نماييد . دقت كنيد كه اگر وظيفه خود را به درستي انجام ندهيد گروه مجاز به kick كردن شما از dungeon هستند و شما بايد دوباره ثبت نام كنيد ونكته ديگري وجود دارد كه آن اين است اگر در طول dungeon شما مرديد (dead) شما به بيرون از dungeon مي رويد و پس از زنده شدن دوباره به چشم كنار mini map خود كليك مي كنيد و enter dungeon را مي زنيد و دوباره به همان dungeon مي رويد .

در ابتدا راه unite هايي وجود دارد كه بايد گروه تمام آن ها را بكشد و با ادامه مسير به boss اصلي رسيده و آن را بكشيد.

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید