آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

دانلود ادونس SpamThrottle

 

دانلود ادونس SpamThrottle

به احتمال قوی همتون دیگه از این Spamm های که تو Trade میشه حالتون بهم خورده و وقتی میرین تو شهرهای اصلی دیونه میشین .

SpamThrottle مشکل شما رو حل کرده و خودش بصورت اتوماتیک Spamm ها رو Delete میکنه و نمیزاره که شما اعصابتون خورد شه .

این افزونه جنرال چت  (و کلیه چت های شماره گذاری شده دیگر ، یعنی 1 از طریق 99/99) را فیلتر می کند ، به طوری که هر پیام شخصی فقط یک بار در هر XX ثانیه نمایش داده می شود ، جایی که XX یک شماره قابل تنظیم کاربر با پیش فرض 600 ثانیه است. (10 دقیقه). تکرارها از قبل فیلتر می شوند ، مادامی که متن مشابه باشد و از آخرین پیام یکسان نشان داده شده کمتر از XX ثانیه باشد.

هرزنامه های تکراری به طور معمول زمانی اتفاق می افتند که شخصی چیزی را برای تبلیغات مثلا تبلیغ سرور یا فروش mat یا … کرده و بارها و بارها آن را تکرار می کند

این افزونه اطمینان می دهد که شما فقط یک بار پیام چت را مشاهده خواهید کرد ، مگر اینکه شخص اسکریپت یا موضوع چت خودش رو تغییر دهد ، در این صورت پیام جدید نمایش داده می شود فقط یک بار.

شما هیچ پیامی را از دست نمی دهید ، فقط نسخه های تکراری برداشته می شوند. از فیلتر کبریت فازی استفاده می شود به طوری که حتی اگر متن فقط مشابه باشد ، می توان آن را به عنوان تکرار مشخص کرد. افزونه بسیار سبک وزن است و کاملاً مفیده

 

همه کانال های چت و / سال نظارت می شوند ، اما کانال های بدون شماره (مانند / g یا / w) نیستند. هر پیام تکراری در هر کانال نظارت شده فیلتر می شود ، حتی اگر این پیام ابتدا در یک کانال ظاهر شود و سپس دقیقاً همان متن روی دیگری تکرار شود. در سرور بسیار شلوغ ، تبلیغات مکرر برای گروه ها و موارد تجاری می تواند کانال های چت را تقریبا غیرقابل استفاده کند ، زیرا دائماً با صدها پیام در دقیقه پیمایش می شوند.

اسپم را می توان به رنگ خاکستری تیره رنگ کرد به طوری که نادیده گرفتن آن آسان است (و همچنین  می توانید ببینید که موارد خوب هم فعل کنید ) ، یا می توانید کاملاً پنهان کنید .

شما می توانید فیلتر را به طور کلی تنظیم کنید و  به شما امکان می دهد تمام پیام های جدیدی که ظاهر می شوند (یک بار) به عنوان فیلتر مجدد فیلتر کردن ارسال شده را ببینید .

برای تغییر به حالت “رنگ” از “/ st رنگ” استفاده کنید و به پنهان کردن اسپم “/ st veş” تغییر دهید.

همچنین می توانید فیلتر مطابقت فازی را خاموش کنید تا فقط مطابقت دقیق با استفاده از “/ st nofuzzy” حساب شود. با استفاده از “/ st fuzzy” دوباره آن را روشن کنید.

و می توانید فیلتر پیام های حاوی شخصیت های چینی ، ژاپنی یا کره ای را با “/ st cblock” روشن کنید و دوباره با “/ st nocblock” دوباره خاموش کنید – پیش فرض خاموش است.

فقط کافیه این Addon رو DL کنید و بریزید در پوشه Interface و وارد بازی بشین و ببینین که چه آرامشی داره .

اگه مشکلی داشتین سوال کنید و جواب بگرید .

 

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%86%D8%B3-SpamThrottle-1.jpg

https://3x3x5.ir/dl/2021/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%86%D8%B3-SpamThrottle-2.jpg

https://3x3x5.ir/dl/2021/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%86%D8%B3-SpamThrottle-3.jpg

 

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید