اموزش کوئست Val’anyr, Hammer of Ancient Kings

 

Val’anyr، Hammer of the پادشاهان باستانی یک جامه افسانه ای است که توسط تایتان ها ساخته شده و به اولین پادشاه خاکی هدیه داده شده است تا زندگی بیشتری را به اراضی بیشتری ببخشد.

در طول جنگ اول بین Earthen و کوتوله های آهنین ، این سلاح به قطعاتی خرد شد که گمان می رود هزاره های زیادی از بین بروند.

به دست آوردن والانیر قبل از به دست آوردن Val’anyr ، بازیکن Druid ، Monk ، Paladin ، Priest یا Shaman (که حداقل سطح 80 باشد) باید بخش مربوط به Val’anyr x30 را از باس های درون Ulduar جمع آوری کند. فقط chance drop رو فراموش نکنید و اینکه در حالت  hardmode دراپ شدن افزایش می یابد (توجه داشته باشید: Ignis ، Razorscale و Auriaya هارد ندارند).

پس از به دست آوردن 30 تا از Val’anyr ، بازیکن باید قطعات را در قسمت های خرد شده از Val’anyr جمع آوری کند تا به جستجوی تاریخ باستانی بپردازد و سپس قطعات را به بایگانی (پشت اتاق شورای آهن) در اولدوار منتقل کند.

 

اموزش کوئست Val’anyr, Hammer of Ancient Kings

وقتی که 30 تا از Unbound Fragments of Val’anyr جمع کردید تحویل npc میدید که در خود ulduar و پشت باس های  the iron council میتونید پیدا کنید و توجه داشته باشید که باید در حالت 25 man و سپس کوئست جدید میگیرید و میرید به سمت باس yogg saron

شما باید باس یوگگ-سارون رو در حالت tree light و در phase اخر کوئست ایتم را یوز کنید و سپس یک quest item از باس دراپ میکنید ( کوئست ایتم را در phase اخر موقع لبخند باس باید یوز بشه تا کوئست come بشه )

ایتم کوئست : Unbound Fragments of Val’anyr

برای درک بهتر هم یه ویدیو از مراحل انجام این quest گذاشتم که با هم ببینیم.

 

 

 

چند نمونه عکس :

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/06/legendary.jpg

https://3x3x5.ir/dl/2021/06/image.png

 

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید