آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

تاکتیک باس 10 Valithria Dreamwalker 10 man – ICC

 

تاکتیک باس 10 Valithria Dreamwalker 10 man – ICC

یه باس کاملا متفاوت که به جای اینکه بهش Damage بدید باید اونو Heal کنید تا نیمه ی دیگه ی جونش هم پر بشه توی 10 من نرمال و هروییک باید 6 میلیون Heal بشه.

5 تا Dps میخوایم و 5 تا Healer اگه هیلر ها کم تر بودن زیاد مهم نیست از 2 تا در سمت چپ Moob هایی میان که به ترتیب توضیح میدم.
یکی از خطرناک ترینشونه که 2 تا لول داره :
  1. Fireball : یه اسپل کست میکنه به این نام که حدود 5k دمیج میده.
  2. Lay Waste : یه Fire damage به صورت AOE هستش که به میزان 4.2k Damage در هر 2 ثانیه و به مدت 12ثانیه.

 

یه لول میزنه به اسم Corrosion که به ازای هر اتک که به تارگتش میخوره 10% از Armor اون کم میکنه HP زیادی ندارن و زود میمیرن.
 دو تا لول داره :
  1. Frostbolt Volley که میزان 4k دمیج و کسایی رو که بهشون زده Slow میکنه که اینش زیاد مهم نیست.
  2. لول دوم کمی بد جوره که یه گوی آبی رنگ سامون میکنه به نام Corruption که اگه روی یه Rdps یا Healer باشه 800 Mana per sec ازش میکشه پس هر وقت این گوی هارو دیدید ازش فاصله بگیرید.

 

 یه Moob هایی شبیه به Butcher که بیشترین آسیب رو به رید میزنن یه لول داره به اسم Gut Spray که در حدود 13k دمیج وارد میکنه و میزان 2.5k در هر ثانیه به مدت 12 ثانیه به هدفش میزنه و میزان دمیج خوردن از اتک های Physical رو 25% افزایش میده!
بعد از اینکه میمیره 8-10 تا کرم ازش بیرون میریزه که جون زیادی ندارن ولی میتونن به راحتی یک نفر رو بکشن چون Attack speed بالایی دارن اعضای رید باید حواسشون به این کرم ها باشه.
  • suppressors
 یه دسته از Moob ها که مستقیما به سمت باس میرن و یه چیزی به باس وصل میکنن که باعث میشه باس 10% کمتر Heal بگیره مثلا اگه 5 تا روی باس باشن 5 تا از این Debuff میگیره و 50% کمتر Heal میشه.هرچه سریع تر باید نابود بشن.
.
.
خود باس هم لول هایی میزنه که به پلیر ها کمک میکنه:
.
.
  •  Summon Nightmare Portal : باس هر چند دقیقه 3 عدد پرتال میکشه که قبلش با یکسری خط سبز جاشو قبل از به وجود اومدن نشون میده.
این پرتال ها فقط به درد Healer ها میخوره هر کس داخل این پرتال ها میشه اثری از درگیری نمیبینه و در واقع داخل یه فضای مجازی میشه و توی این فضا حتی میتونه پرواز کنه
توی این فضا یکسری ابر های سبز رنگ هست به اسم Nightmare Cloud که وقتی از توش رد میشی یه Buff بسیار عالی به نام Emerald Vigor روی اون شخص می افته که 200 Mana regenerates در هر 3 ثانیه و به ازای هر شارژ  +10% Healing done و +10% Damage done به مدت 35 ثانیه به شخص گیرنده میده.
.
.
نکته1: از هر پرتال فقط یک نفر میتونه عبور کنه یعنی پرتال بعد از کلیک یک نفر از بین میره و کس دیگه ای نمیتونه از اون استفاده کنه.
.
.
نکته 2: همه ی هیلرها نباید داخل پرتال شن ، حداقل 2 تا هیلر باید بمونن و رید رو Heal بدن
  • Dreamwalker’s Rage : یه لول جالب دیگه که وقتی Health باس کامل شد،باس بلند میشه و بعد از 3 ثانیه Cast میزان 10 میلیون دمیج به همه ی دشمناش میزنه و در واقع هرچی Moob توی سالن هست میمیره.
حالت Heroic : در این حالت علاوه بر افزایش برخی از دمیج ها یه فرق کوچیک دیگه هم داره اون اینکه در حال رد شدن از Nightmare Cloud که داخل پرتال ها هستن یه خورده به شما دمیج وارد میشه که زیاد نیست و با توجه به اینکه شما Healer هستید مشکلی از این بابت برای شما ایجاد نمیشه.
.
.
.

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید