آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

تاکتیک باس 2 Lady Deathwhisper 10 man – ICC

 

تاکتیک باس 2 Lady Deathwhisper 10 man – ICC

برای این باس به 2 healer و 1 tank و 7 dps نیازه و این باس 2 تا فاز داره:

  • در فاز اول باس Aggro نداره و هر چندثانيه يك بار به 1 نفر از بازيكنها Shadow bolt ميزنه ، باس در جاي خودش ثابت هست و جابجا نميشه یک محافظ یا شیلد در قسمت باف های باس هست که اون رو از اتک ها محافظت می کنه یعنی این شیلد با هر دمیج از پلیر ها در عوض خون باس یا HP از Mana ی اون کم می کنه شما باید تا زمانی که مانا ی باس تموم بشه به دادن دمیج ها به باس ادامه بدید.

اما باید توجه کنید که باس Moob هایی summon می کنه که ابتدا باید آن Moob ها رو کشته بعد سراغ باس برید.در 10 من نرمال اول همیشه از سمت چپ Moob میاد بعد از سمت راست .حتما باید این Moob ها زده بشه و گرنه زیاد میشن و wipe. این کار ادامه داره تا Mana ی باس تموم بشه.

  • بعد از اینکه Mana ی باس تموم شد وارد فاز 2 می شیم.در این فاز دیگه Moob ها Summon نمیشن باید در این فاز به باس Damage بدین.

در این فاز باس به جای اسپل Shadow bolt یه اسپل دیگه به نام Frost bolt میزنه که بدجوری دمیج میده واسه ی این اسپل DK ها و Rogue ها گذاشته میشن که کست رو بشکونن.البته بعد از شکسته شدن کست باز هم باس این اسپل رو میزنه ولی دیگه دمیجش خیلی کمتر میشه.

در این فاز باس یه spell دیگه به اسم Death and decay زیر یکی از پلیر ها میزنه و يه قسمت از زمين سبز رنگ ميشه و هركس كه اونجا باشه اتك ميخوره ميزان damage ي كه میزنه زياده پس بايد سريع جابجا بشين.

 

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید