آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

تاکتیک باس 4 Deathbringer Saurfang 10 man – ICC

 

تاکتیک باس 4 Deathbringer Saurfang 10 man – ICC

کلید اصلی این مبارزه DPS بالا هستش فقط و فقط  DPS در کل باس راحتیه و برای این باس 1 Tank و 7-8 تا DPS و اگه هیلر Gs بالا باشه یه Healer و گر نه 2 تا Healer

این مبارزه فقط یک فاز داره که باید توی حداکثر 8 دقیقه تموم بشه وگرنه کار سخت میشه وقتی خون Boss به 30% می رسه Frenzy شروع میشه که حالت کوچیکی از اتفاقی که بعد 8 دقیقه اتفاق میافته رو می بینید

بهترین زمان برای استفاده از Cooldown های مربوط به DPS توی همین زمان هستش زیر 30% هستش.

 

  1. Saurfang از Blood power استفاده میکنه, وقتی که به 100 برسه Mark of the fallen champion رو روی یکی از Player ها میزنه و دوباره Blood power می شه صفر و این قضیه همین طوری ادامه داره.


هر سری که Mark of the fallen champion رو میزنه Energy Bar مربوط به Blood Power زود تر پر میشه برای همین بهتره که طوری DPS قوی باشه که وقتی خون Boss نزدیک 60% اولین Mark رو بزنه و یک Tank کافیه Tank باید باس رو پشت به رید جا بده.

 

حالت ایستادن Role ها :

  1. Tank همون طور که گفتم باید همون جایی که Boss ظاهر میشن بایسته
  2. MDPS ها باید همه پیشه Tank بایستن و RDPS ها با فاصله ی 12 یاردی از هم دورتر از Boss بایستن تا Blood Nova رو فعال نکنن.
  3. Healer ها باید دورتر از همه بایستن و طوری پخش بشن که هرکدوم یک گروه از Player هارو Heal بدن.

 

Saurfang این اسپل رو روی یکی از Player ها میزنه و هر سری که اضافه بشه Saurfang بیشتر Blood Power می گیره Heal دادن به اون بازیکن ها کاره مشکلی نیست.

 

هز سری که 100% بشه Blood Power , این Boss اسپل Mark of the Fallen Champion رو روی یکی از Player ها می زنه که Damage خیلی زیادی بین 2 تا 3k در هر ثانیه در حالت 10 نفره می زنه.

وقتی که بازیکنی با Mark of the Fallen Champion بمیره 5% از خون باس بر میگرده و البته نباید از Combat Ress روی کسانی که با مارک مردند استفاده کرد.

تانک تانت می کنه و هر 15 تا 20 ثانیه دو تا Moob میاد معمولا این Moob ها زیر اتک های AOE مربوط به Dps ها میمیرن ولی اگه نتونین سریع این Moob هارو بزنین،Rdps ها وظیفه دارن این Moob هارو بزنن.اگه سریع از بین نرن Moob های بیشتری میان که دیگه کار Healer ها سخت میشه.

 

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید