آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

جنگ سالاران هورد

 

هورد در مقایسه با اتحاد , همواره دگرگونی های بیشتری مخصوصا در رابطه با جنگ سالار داشته است . در ادامه ” جنگ سالار های هورد در گذر زمان را می خوانید :

بلک هند : اولین جنگ سالار هورد که در زمان تشکیل هورد با رأی اورک ها و به عنوان سالار قوی ترین قبیله اورک ها , وارچیف یا جنگسالار شد . او بیش از اینکه جنگ سالار باشد , بازیچه گولدان و شورای سایه بود که در نهایت به دست اورگریم دوم همر در یک دوئل کشته شد.

اورگریم دوم همر : پس از کشتن بلک هند در مک گورا یا به نوعی دوئل , جنگ سالار شد . وی در همان ابتدا با تاکتیک های جنگی خود , اتحاد را سردرگم کرد و آندوین لوتار را شکست داد . او در اثر خیانت گولدان مجبور به عقب نشینی و شکست توسط اتحاد شد و زندانی شد.

گرام هل اسکریم : او جنگسالار هورد محسوب نمیشد , اما رهبر آن گروهی که پس از شکست هورد گرد هم آورده بود شد . او با پیدا شدن فرزند اورک شریف دوراتان , که ترال نام داشت , او را حمایت و هورد را با آزاد کردن افراد زندانی اورک ها , دوباره تشکیل دادند. از شجاعانه ترین کارهای وی , کشتن اهریمن منوراث و ازادی اورک ها از جادوی خون او بود.

اورگریم دوم همر : او از زندان اتحاد فرار کرد و ترال را در پیش شمن زیردست دوراتان , درک تار و قبیله فراست ولف یافت و دوباره جنگ سالار شد . او در نبرد های برای آزادی افراد هورد کشته شد و پیش از مرگ , ترال را جنگ سالار هورد نامید و پتک افسانه ای خود , دوم همر و زره سیاه پر آوازه خود را به ترال هدیه داد.

ترال : این نام را انسان ها به معنای برده روی او گذاشتند . نام اصلی او گوئل است . وی در نوزادی توسط آدلاس بلک مور پس از مرگ پدر و مادرش در اثر خیانت پیدا و پرورش یافت . در نهایت به کمک تارثا که خواهر انسانی اش محسوب میشد فرار کرد و وقتی دید تارثا توسط بلک مور کشته , مقر او را با خاک یکسان کرد. او که با اموزش درک تار شمن شده بود , در رویداد کتاکلیسم به حلقه ارثن پیوست و گاروش هل اسکریم را جای خود گذاشت .

گاروش هل اسکریم : فرزند گرام هل اسکریم , اما منفور ترین جنگ سالار هورد . از اعمال او می توان به قتل کایرن بلادهوف سالار شریف تاورن , استفاده ناشرفانه از مگنتور ها در برابر سپاه نایت الف , نیست کردن ترامور توسط بمب مانا که با دزدیدن چشم نظاره گر متعلق به گروه اژدهایان آبی بود ساخته بود , حمله به ناحیه صلح طلب پانداریا اشاره کرد. او در نهایت توسط خود ترال جمع و جور شد و کشته شد و سپس , ترال از جنگ سالاری دوری گزیده و وولجین را جای خود گذاشت.

وولجین : او پسر سنجین و یک شمن ترول بود و همچنین رهبر قبیله دارک اسپیر. او در پانداریا بود طی حادثه ای که گاروش به جانش سو قصد کرد و در حالت وخیم تسط دوست پانداری اش , چن , پیدا و درمان شد. او در جنگ ترامور نیز حضور داشت گرچه مخالف گاروش بود , او همچنین در کنار ترال و با اهریمنان جنگید.

سیلواناس ویند رانر : به تازگی جنگ سالار شده است. زمانی یک های الف و سردار تکاوران الف بود و طی حمله لیچ کینگ آرتاس , کشته و زنده شد , با عنوان ملکه بانشی ها. او با حیله , جسد خود را یافته و از سلطه آرتاس خارج شد و لشکر فورسیکن یا رهاشدگان را رهبری کرد . او در نهایت به هورد پیوست و جنگسالار حال حاضر هورد میباشد.

 

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید