دانلود ادونس Bindpad

 

دانلود ادونس Bindpad

BindPad افزونه ای برای جایگزین کردن صفحه ماکرو ها و ساخت KeyBindings برای spellها ، item و macro است.شما دیگر نیازی به اسلات های نوار اکشن ندارید تا اتصالات اصلی را برای ماکروها و غیره ایجاد کنید.

 

http://3x3x5.ir/dl/2020/05/pvw12311.jpg

 

افزونه BindPad بسیاری از اسلات های آیکون را در قالب خود داره و  می توانید این اسلایت ها رو بکشید و رها کنید و هر چیزی را در یکی از این slot ها قرار داده و بر روی slot کلیک کنید تا KeyBindings را تنظیم کنید.

چگونه می توان از “BindPad” استفاده کرد؟

 

http://3x3x5.ir/dl/2020/05/pvw71694.jpg

(1) برای نمایش قاب BindPad نوع / bindpad یا / bp را تایپ کنید.(همچنین می توانید فرمان Keybinding “Toggle BindPad” را به صورت استاندارد پیدا کنیدقاب KeyBindings از Blizzard-UI.)

(2) فریم spellbook (p) ، کیف (b) یا Macro Panel (/ macro) را باز کنید.(همچنین برای باز کردن این پنجره ها می توانید از سه مینی آیکون در قاب BindPad استفاده کنید.)

(3) با استفاده از کشیدن دکمه سمت چپ ، spell icon ، item icon یا نmacro icon را بکشید آن را روی پنجره BindPad رها کنید.(در صورت قفل بودن action bar ، ممکن است به کلید shift key + left دکمه نیاز داشته باشید.)

(4) اکنون icon قرار داده شده روی قاب BindPad را مشاهده می کنید. آن را کلیک کنید ،و یک پنجره گفتگو “یک کلید را فشار دهید تا ببندید” ظاهر خواهد شد

رمز فایل : www.3x3x5.ir

برای دانلود ادونس Bind Pad اینجا کلیک کنید.

 

http://3x3x5.ir/dl/2020/05/super-duper-macro-scr-4.jpg

 

مطالب زیر را هم ببینید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید