آموزش World Of Warcraft

PVE Balance Druid

 

اموزش PVE Balance Druid DPS

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/04/PVE-Balance-Druid-1.jpg

https://3x3x5.ir/dl/2021/04/PVE-Balance-Druid-2.jpg

 

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

 

 

بهترین نوع Glyphs برای PVE Balance Druid کدام Glyphs ها میتونه باشه ؟

 1. Glyph of Starfire
 2. Glyph of Moonfire
 3. Glyph of Starfall
 1. Glyph of Unburdened Rebirth
 2. Glyph of the Wild
 3. Glyph of Thorns

 

 

 1. MetaChaotic Skyflare Diamond
 2. RedRuned Cardinal Ruby
 3. YellowPotent Ametrine
 4. BlueRuned Cardinal Ruby  ,  Purified Dreadstone

 

 

 1. HeadArcanum of Burning Mysteries
 2. Shoulder – Greater Inscription of the Storm
 3. CloakEnchant Cloak – Greater Speed
 4. Chest – Scroll of Enchant Chest – Powerful Stats
 5. BracersEnchant Bracers – Superior Spellpower
 6. GlovesEnchant Gloves – Exceptional Spellpower
 7. WaistEternal Belt Buckle
 8. LegsBrilliant Spellthread
 9. BootsEnchant Boots – Tuskarr’s Vitality
 10. Weapon – Scroll of Enchant Weapon – Mighty Spellpower  ,  Enchant Staff – Greater Spellpower

 

https://3x3x5.ir/dl/2021/05/3x3x5.ir_.png

Hit -> Spell Power -> Critical Strike -> Haste  -> Spirit -> Intellect

Horde : در هورد Troll برای DPS بهترین Race هست چون Braserking و Beast Slaying به شما می دهد . Tauren هیچ لولی که بر DPS شما تاثیر بگزارد به شما نمی دهد.

Alliance : در آلیانس Worgen بهترین Race هست چون 1% Crit chance میدهد . Night Elf ها م با استفاده از لول مخصوصشون که قیب میشن میتونن از در گیری خارج بشن پس می تونن تو در گیری چند بار از Potion استفاده کنن که خیلی در DpS تاثیر می گذاره.

 

 

State

Intellect : هر 1 Intel باعث افزایش Spellpower شما به مقدار 1 و Crit شما به مقدار 0.00154 می شود. با Mark of the Wild , Heart of the Wild , Asteral leather Specialization این مقدار به 1.169 Spellpower و مقدار 0.0018 Crit ارتقاع می یابد , با این تلنت ها 1 Intel مقدار مانای شما را 17.53 زیاد می کند و مقدار پر شدن مانای شما از Replenishment, Euphoria و Innervate بیشتر می شود.

SpellPower : همان Intel است ولی بدون زیاد کردن Crit و مانا , در واقع Intel ضعیف شده است که فقط در Weapon و Trinket ها دیده می شود.

Hit / Sprit : هر 102.45 Hit Rating به Hit شما 1% اضافه می کند. با تلنت Balance of Power برای انتخاب Gear ها 1 Sprit و 1 Hit rating یکی هستند. ( در کل Hit برای شما بهتر است چون به Treant های شما Melee Hit Rating می دهد ولی اگر می خواهید از Gear های خود برای Resto نیز استفاده کنید بهتر است Sprit را به جای Hit استفاده کنید. Hit یکی از بهترین موارد برای Dps است . ولی یادتان باشد که Hit Rating بیشتر از 1742 دیگر تاثیری ندارد , پس باید آن را به موارد دیگر تغییر دهید (Reforge)

( Hit Cap : در مقابل یک هدف لول 88 ( Boss ) با تمامی Buff ها ما به 1742(17%) Hit Rating احتیاج داریم, برای چک کردن Hit خود , موس را روی گزینه Hit Rating در صفحه Character بیاورید این عدد مقدار Hit که توسط Balance Of Power به شما اضافه میشود را نیز در بر دارد. در مقابل یک هدف لول 85 , 86 , 87 مقدار Hit Rating لازم به ترتیب 409 , 512 , 615 است. )

Haste Rating : هر 128.05 Haste Rating به ما 1% Spell haste میدهد . این نیز یکی از بهترین مواردی است که شما در Gear هاتون باید دنبالش بگردین.

Mastery Rating : هر 179.28 Mastery Rating به Eclipse ما 2% Damage اضافه می کند . چون فقط 60% از لول های ما در زمان Eclipse استفاده می شوند, به این خاطر Mastery در مقابل Haste مورد ضعیف تری است.

Critical Strike Rating : هر 179.28 Crit Rating به ما 1% Crit Chance می دهد با Moonfury , Chaotic Shadowspirit Diamond مقدار Crit می شود 2.09 برابر مقدار Damage معمولی به خاطر تبدیل ضعیف Crit Rating به Crit Chance این مورد بدترینSecondary stat محسوب می شود.

مقدا اهمیت State ها
Int >> Haste = Sprit / Hit > Mastery > Crit

 

Spell Rotations

 با Insect Swarm و Moonfire و Cast کردن Starsurge در گیری را شروع می کنیم , هر وقت DoT ها از در حال تمام شدن هستند و یا Starsurge دوباره حاضر شد از آنها استفاده می کنیم.

 Starfire را استفاده می کنیم تا زمانی که Solar Eclipse – Wrath فعال شود سپس تغییر می دهیم به Wrath , حالا Wrath را استفاده می کنیم تا زمانی که Lunar Eclipse – Starfire فعال شود و دو باره تغییر می دهیم به Starfire .

این چرخه Eclipse را ادامه می دهیم و همیشه دو DoT را روی هدف استفاده می کنیم و وقتی Starsurge , Starfire , Force of Nature آماده بودند از آنها استفاده می کنیم.

The Eclipse Rotation

شما باید این چرخه 4 مرحله ای را دنبال کنید :

1- Pre-Lunar : لول Wrath را استفاده کنید تا زمانی که Eclipse فعال شود .

2- Lunar Eclipse : وقتی که این Eclipse فعال شد استفاده از Wrath را متوقف کنید و به Starfire تغییر دهید برای مدت زمانی که Eclipse فعال است .

3- Pre-Solar : وقتی Eclipse از بین رفت به استفاده از Starfire ادامه دهید تا زمانی که Eclipse فعال شود .

4-Solar Eclipse : لول Wrath را ادامه دهید تا زمانی که Eclipse از بین برود و بعد به مرحله اول بازگردید.

در کل ما از wrath استفاده می کنیم تا زمانی که Lunar Eclipse فعال شود و سپس Starfire را استفاده می کنیم تا زمانی که Solar Eclipse فعال شود , در بین اینها همیشه باید DoT های ما روی هدف باشد .

 

تبلیغات

مطالب زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید